Zimní tréninky (od 22.11. do 15.12.)

MLŽ: st a pá od 18:30 do 19:30

STŽ: st a pá od 19:00 do 20:00

UMT Třeboradice

 

MLŽ a STŽ: Aletický tréninky již skončily, další zkusíme domluvit na jaro.

 

 

 

 MLŽ: SKK Aréna (Kašpi, Martin) 

Středa: 18:00 - 19:30 hodin

Pátek: 18:00 - 19:30 hodin

 STŽ : SKK Aréna (Renda) 

Středa: 18:00 - 19:30 hodin

Pátek: 18:00 - 19:30 hodin

 MLP + ŠKO: SKK Aréna (Ruda, Ruda ml.) 

Středa: 16:30 - 18:00 hodin

Pátek: 16:30 - 18:00 hodin

Termín: 28.1. - 31.1.2018 (ne - st)

Místo: P.S.A. Český Dub (jako v létě)

Příjezd: neděle 28.1.2018 11:00

Odjezd: středa 31.1.2018 18:00

Cena: 2.500,- Kč

Přihlášky: odevzdat trenérům do 22.11.2017

Záloha 1.500,- Kč/osobu do 30.11.2017 na číslo účtu 2911291100/5500 (variabilní číslo - rodné číslo dítěte + do zprávy: Jméno, příjmení a tým  mlž, stž a neo stp).

i

Je přihlášen mezinárodní turnaj v Německu, tak si tento termín rezervujte.

Termín konání: 19. - 20.5.2018 (odjezd v pátek cca poledne)

Kategorie: starší žáci - mladší žáci - mladší přípravka

Cena: připravuje se

Program: připravuje se

Částka: 4.500,- Kč

Číslo účtu: 245020309/0800

Variabilní symbol: 2017 / 2018

Do předmětu: rok narození dítěte + příjmení + jméno

Příspěvky uhraďte nejpozději do 30.9.2017

Novinky

Nové tréninové oblečení Saller (jaro 2017)

25.05.2017 08:10
V pátek je poslední možnost vyzkoušení věcí od firmy Saller. Vyzkoušet vše můžete před tréninkem....

Přátelské utkání - STP 2006

18.11.2016 17:05
Dne 27.11. vyzveme v Třeboradicích k přátelskému utkání Vyžlovku. Více info viz tabulka zápasů.

Bowling pro STP2006+2005

16.11.2016 09:36
Bowling: STP06 + trénink MLŽ05 (tréninková skupina Kašpi+Martin) Po průzkumu u kluků jsme...
1 | 2 >>

Vysvětlivky:  černá=plán   červená=nový termín   modrá=skutečnost   odehráno   zimní liga 

STŽ   co kde čas poznámka sraz

3.9.

NE

MÚ: SKK - Radošovice

Radošovice

odehr.

0:6

 

10.9.

NE

MÚ: SKK - Klecany

SKK Aréna

odehr. 

0:2

 

17.9.

NE

MÚ: SKK - Struhařov

Struhařov

odehr. 

2:0

 

24.9.

NE

MÚ: SKK - Louňovice

SKK Aréna

odehr.

1:3

 

27.9.

ST

MÚ: SKK - Nehvizdy

Nehvizdy

odehr.

2:3

 

8.10

NE

MÚ: SKK - Kunice

SKK Aréna

odehr.

1:4

 

15.10.

NE

MÚ: SKK - Velké Popovice

SKK Aréna

odehr.

10:0

 

22.10.

NE

MÚ: SKK - Klíčany 

Klíčany

odehr.

4:0

 

11.11.

SO

MÚ: SKK - Mirošovice

SKK Aréna

14:00

 

13:00

17:12. NE Rozlučka Mercuria Praha 7 10:00 Laser Game 9:40
28.-31.1. NE-ST Zimní soustředění Český Dub 11:00    
18.-20.5. PÁ-NE Isar Cup 2018 Moosburg (DE)   Odjezd cca 11:00 10:40
 ZÁPASY SE MOHOU JEŠTĚ UPRAVOVAT 
tým: Janis(03), Kaše(03), Frody(03), Kuba(03), Niki(03), Luky(03), Buli(04), Hany(04), Adam Ma(04), Karlos(04), Dominik(04), Tomáš(04), Míša(04), Vojta(04), Pája(05)
nominace 
trenéři: Renda - Matěj
 

 

MLŽ   co kde čas poznámka sraz

6.9.

ST

Zeleneč - SKK

Zeleneč

odehr.

6:2

 

9.9.

SO

SKK - Měšice

SKK Aréna

odehr.

7:0

 

23.9.

SO

SKK - Čelákovice

SKK Aréna

odehr.

9:1

 

30.9.

SO

Odolena Voda - SKK 

Odolena Voda

odehr.

0:7

 

7.10.

SO

SKK - Nehvizdy

SKK Aréna

odehr.

6:1

 

14.10.

SO

Brázdim - SKK

Brázdim

odehr.

0:31

 

21.10.

SO

SKK - Mochov

SKK Aréna

odehr.

4:1

 

4.11.

SO

SKK - Klíčany

KLÍČANY

odehr.

18:0

 

5.11.

NE

Líbeznice - SKK

Líbeznice

odehr.

2:2

 

11.11.

SO

SKK -  Šestajovice

SKK Aréna

10:15

 

9:30

26.11. NE SKK - Chabry UMT Třeboradice 15:45 zimní liga 15:00
2.12. SO SKK - Čakovice UMT Třeboradice 14:30 zimní liga 13:45
6.1. SO SKK - Třeboradice UMT Třeboradice 14:30 zimní liga 13:45
13.1. SO SKK - Dolní Počernice UMT Třeboradice 14:30 zimní liga 13:45
20.1. SO SKK - Ďáblice UMT Třeboradice 14:30 zimní liga 13:45
24.nebo 25.2., 3.3.   SKK - ??? UMT Třeboradice odpoledne zimní liga  
10.nebo 17.3.   SKK - ??? UMT Třeboradice odpoledne zimní liga  
             
28.-31.1.2018   sosutředění SKK - Český Dub        
18.-20.5.2018   mezinárodní turnaj Moosburg        
Soutěž 7+1, soupiska týmu: 
Erik (05), Jindra (05), Mates (05), Pavel Sch. (05), Pavel K. (05), Kubas (06), Marťas (06), Thomas (06), Kuba (06), Tonda (06), Honza (06), Sam K. (06), Péťa S. (06), Marek (06), Adam (06), Alex (07), Sam V.(07)

trenéři: Kašpi - Martin

 

MLP   co kde čas poznámka sraz

9.9.

SO

MT: Hovorčovice

SKK Aréna

odehr.

 

 

23.9.

SO

MT: Klecany

Klecany

odehr.

 

 

28.9.

ČT

MT: Brandýs

hřiště Spořilov

odehr.

 

 

8.10.

NE

MT: Zelenč

Zeleneč

odehr.

 

 

22.10.

NE

MT: Horčovice

SKK Aréna

10:00

 

9:30

4.11

SO

MT: Líbeznce

Líbeznice

10:00

 

9:30

25.11. SO TU: Mini Hovo CUP SKK Aréna 9:30   9:00

Nominace: jen nominovaní hráči trenérem

trenéři: Ruda ml. - Ruda st.

MZ: SKK -  Struhařov

 

Máte rádi dobrou partu a jste alespon trochu sportovně založeni ?? Tak se přijďte podívat na náš trénink. Nemusíte stát u hřiště, ale vemte si kopačky, tepláky, triko a mikinu a můžete si s náma zatrénovat. Pak se teprve rozhodnete jestli chcete zase přijít mezi nás.