2 zápas STP 2012/2013 - SKK : Jirny (11 : 3)

12.09.2012 21:13

Předehrávka posledního kola se uskutečnila za špatného středečního počasí. Zápas SKK - Jirny mohl dopadnout jakkoliv. Soupeře jsme znali ze zápasů STP minulý rok a v obou případech nám nadělil slušné skóre. Klucí začali velmi dobře, tvrdě šli po balónu a hlavně se snažili o zakončení. Po 6 minutách jsme vedli 2:0 a dalo se říci, že se zápas odehraje v naší režii. Kombinace, nahrávky do ulice a přímý tah na bránu v první polovině hry udělal skóre 6:1. Po přestávce jsem kapánek polevili v kombinaci a hra byla hodně rozházená. Trvalo to 10 minut než jsme si srovnali řady a začali hrát svojí hru. Krásné kombinace zálohy a útoku na jeden dotek. Výtečná práce v obraně, kde soupeř v druh´é půli vystřelit pouze jednou na naší bránu a to do boční sítě. A to jsme ještě spálili 5 tutovek. Bylo vidět, že tým STP hrát fotbal umí a že se určitě v letošní sezóně dostaví i dobré výsledky. Po Zelenči jsme si nastříleli góly a to jsme rozhodně potřebovali.

SKK - Jirny  11:1