1 zápas STP 2012/2013 - Zeleneč : SKK (8 : 3)

10.09.2012 13:12

Na první zápas STP jsme jeli za asi nejtežším soupeřem naší "ligy". Zeleneč již několik let patří mezi nejfotbalovější městečka našeho okresu. V kategorii STP budeme mít letos velkou nevýhodu, protože náš tým se skládá pouze z jedne 2002 a zbytek je 2003. Jelikož Okresní svaz neschválil hru 5 + 1, musí vypomáhat 2004. Dva roky je v této kategorii velký rozdíl. Nedá se nic dělat, takhle to je a takhle to musíme hrát. Nepočítám, že se budeme prát na konci sezóny o bednu, ale doufám, že se fotbalově neztratíme a že nějaké to vitězství bude.

V Zelenči jsme začali super, soupeř se nestačil divit jak se do nich kluci pustili. Po 10 minutách jsme vedli 0:1. Celé první půle byla velmi vyrovnaná a o přestávce jsme prohrávali  2:1. Po přestávce přišel šok. 7 minut nesoustředění se na hru, 7 minut zmatků a rázem jsme prohrávali 6:1. Nakonec jsme ještě dokázali zvednout hlavu a zabojovat a na každé straně přisly dva góly. Výsledek nemluví o předvedené hře. Poučení pro další zápasy, dobrý soupeř chyby trestá. Pokud by si kluci nenechali nastřílet ty 3 laciné góly, mohl být zápas zajímavý. Netvrdím, že by jsme vyhráli, ale rozhodně by byl výsledek jiný. Kluky musím pochválit za bojovnost a tvrdou hru. Viděl jsem nádherné ulice dopředu. Viděl jsem jak kluci skáčou do střel. Brankář nám několikrát zachránil jistý gól. Hra nebyla špatná, ale kombinace bylo málo. 2004 se rozhodně neztratili a předvedli výtečný výkon. Prohra se Zelenčí je za námi a jedeme dál.