MINITURNAJ V BŘEZINĚVSI (25.2.2012)

25.02.2012 19:45

V sobotu 25.2. se tým MLP zúčastnil přípravného miniturnaje v Březiněvsi .

hrálo se 2 x 15 minut a prvním soupeřem byl tým Praga. Zápas jsme měli pod kontrolou, herně jsme měli převahu, ale dlouho se nedařilo dát gól. Kluci se ale nepřestávali snažit a v druhé půli se Frodovi povedlo soupeřova brankáře jednou překonat a rozhodnout o důležitém vítězství. Předvedený výkon zasloužil pochvalu za bojovnost, fotbalovost mu chvílemi trochu scházela, ale s přibývajícím časem se dařilo čím dál víc. Po krátké pauze jsme šli na věc - na finále...proti domácímu týmu Březiněvsi. Čekala se bitva...a byla. Nicméně zase se nám dařilo hru aktivně kontrolovat, a po gólech Nikiho a kuriozní trefě Janiho jsme si udržovali i celkem pohodlný náskok, který se ale před koncem snížil na rozdíl jediného gólu - ale i to jsme zvládli a nakonec zaslouženě vyhráli i druhý zápas a tím celý "turnaj".