PÁTÝ MISTRÁK MLP (SKK - Nehvizdy)

10.05.2012 08:41

Přijel k nám o dvě místa tabulkově slabší tým. Dal se očekávat celkem vyrovnaný souboj. Klucí naběhli na hříště s vědomím, že pokud nechceme ztratit kontakt s čelem tabulky, tak pak musíme vyhrát. Po 8 minutách jsme prohrávali 0:2 a naše hra byla bez náboje a bez kombinace. Úplně jsme se na hřišti ztráceli. Kolem 10 minuty nastal obrat. Naši nechávali soupeře běha po hřišti a tahali hru z jedne strany na druhou. Důrazná hra a kombinace, to byla vizitka SKK. V polovině zápasu jsme vedli 4:2 a zápas se odehrával v naší režii. V druhé půli klici ještě pridali 3 góly a bylo rozhodnuto. Krásný zápas, klucí jezdili nahoru a dolů. Nevykašlali se na jediný balón. Výsledek jejich snažení se dostavil. Chválím celý tým za opravdovou bojovnost během celého zápasu (kromě prvních 8 minut). Byl to zase jeden z těch povedených zápasů.