5 zápas STP 2012/2013 - SKK : Úvaly (3:3)

30.09.2012 18:59

Tak máme za sebou dlašího ze silných soupeřů. Úvaly vždy patřili k fotbalově zkušeným týmům a v minulých sezónách jsme většinou odjížděli s výpraskem. Tentokrát, jsme ale neztratili fotbalovost ani bojovnost. První polovina zápasu se odehrávala spíše pod taktovkou Úval. Naši kluci dokázali držet tempo, ale kombinační fotbal se z naší strany vytratil. Jedinou pěknou akcí byla střela z dálky pod břevno, na kterou brankář Úval nedosáhl. Ale za stavu 1:1 přišel roh soupeře a my jsme se jen koukali. Krásná hlava v podání úvalkého hráče skončila v naší síti. Po přestávce jakoby nastoupilo jiné družstvo Hovorčovic. Kombinace, narážečky, tak na bránu. Prvních 8 minut jsme soupeři prakticky nepůjčili balón. Ze dvou nádherných akcí jsme otočili skóre a vedli. Bohužel pár minut před koncem naše obrana udělala velkou chybu s nahrávkou na našeho brankáře a i když se Kuba snažil, důrazný soupeř skóroval. Buďme, ale objektivní, remíza je pro obě družstva zasloužená. Hrál se pěkný fotbal, plný nahrávek a určitě se bylo na co koukat. Máme za sebou pátý zápas a z toho čtyři soupeři jsou na předních místech tabulky. Pochvala pro všechy hráče. Uvědom me si, že hrajeme s jednou 2002 a zbytek je složen z ročníků 2003 a 2004. Dneska jste pánové na hřišti nechali všechno. Díky za krásnou podívanou.

Díky rodičům za kladný přístup ke hře. Atmosféra byla úžasná.