7 zápas STP 2012/2013 - Vyšehořovice : SKK (4:3)

21.10.2012 13:39

Ve Vyhořovicích hrajeme rádi. Rodiče i trenéři jsou tam moc fajn a ať dopadne zápas jak chce, vždy je to pohodovém fotbale bez hádek. Soupeř je v letošní soutěži kvalitně na stejné úrovni jako my a tak se dal očekávat tuhý boj. Jednoznačně jsme začali špatně. Opět ten náš laxní začátek hry. Než se pánové probrali a začali hrát, dostali jsme gól a ocitli jsme se v pozici, že my jste ti, kteří musí začít hrát a dohánět. Po 8 -10 minutách hry jsme přebrali iniciativu na hřišti a do přestávky jsme si hráli svůj fotbal, který umíme. O pauze jsme vedli a soupeř byl v těžké pozici. Jenže opět v druhé půli, náš slavný začátek. Uběhlo 5 minut hry a my jsme dvakrát lovili balón ze sítě. Pak se utkání vyrovnalo a hrálo se na obě strany. Bohužel k naší smůle padl ještě jeden gól do naší sítě a s body jsme se mohli rozloučit. Utkání bylo skvělé, oba soupeři předváděli rychlý fotbal plný zvratů. Z naší strany musím kluky moc pochválit. Tento zápas jezdili na 100%. Kluci ročníku 2004 na sobě nedali znát věkový rozdíl a odehráli perfektně. Jen tak dál pánové a vítězství se dočkáme. Góly: Frodo, Kaše a Simon (všichni po jednom gólu).