II. MISTRÁK STP A 7+1 (Čelákovice - SKK)

18.09.2014 09:27

Na druhý mistrák jsme si odskočili do Čelákovic. Rádi hrajeme s tímto týmem. Jednak disponuje šikovným kombinačním týmem a zápasy jsou vyrovnané a hra se přelévá z jedné strany na druhou. Tentoktrát jsme ale měli obavy. Na zápas přjelo jen 8 kluků a bez střídání se s týmem Čelákovic nedá hrát. Věděli jsme, že bude těžké udržet soupeře od naší brány . Prvních 10 minut zápasu bylo skvělých a hrálo se opravdu kombinačně na obě strany, ale pak už nasi kluci nemohli a Čelakovice se nastěhovali před naší bránu. Prakticky zbytek poločasu a prvních 15 minut ve druhém poločase jsme se k soupeři moc nedostávali a když, tak pouze za cenu rychlých brejků. Naši kluci skákali do střel a bojovali jak už dlouho ne. Neskutečně obětavé. Co jsme vystřelili na bránu soupeře spadlo do brány. Čelákovice stříleli jako o život, ale břevna, těsně vedle a nebo náš brankář. Posledních 10 minut zápasu se z Čelákovic vytratila i bojovnost, kterou nás ničili skoro celý zápas. Naše výhra 5:0 neodpovídá předvedené hře. Soupeř byl fotbalovější, ale měl smůlu při střelbě. Naši kluci to odbojovali tělem a srdcem. Po zápase svítili všichni jak červené žárovky. I když jsme nehráli pohledný fotbal, body jsme získali. Taktika při nemožnostiu střídat vyšla. Osobně mám radějí kombinační fotbal, ale bez střídání to nejde. Kluci si opravdu sáhli na dno svých sil a já jim za to děkuju.