IV. MISTRÁK MLŽ (SKK - Straky)

29.09.2014 16:57

Po dopoledním zápase s Odolkou nás čekal nejtěžší soupeř naší skupiny a to TJ Straky. Podle jejich výsledků jsme věděli, že to bude zápas zápasů. Vůbec jsem netušil jestli jsme nenechali všechny síly v Odolce, jestli soupeři stačíme. V soutěži mladších žáků jsou dva zápasy za den pořádná dávka. Soupeř přijel nažhavený s ročníkem 2002 (5ks), 2003 (3ks), 2004 (4ks) a jedna 2005. My máme bohužel mladší kluky, ale já věřím ve fotbalové umění kluků MLŽ. Obrana Strak budila fakt respekt, chlapi jak hora.

Zápas začal a my jsme se pustili do soupeře absolutně nebojácně a v první minutě Štěpa nastřelil břevno. Pak se hrálo na obě strany, byl to nádherný zápas, plný emocí. V polovině zápasu jsme vedli 3:1 po trefách Štěpy a Nikiho a ráně z dálky, kterou matěj poslal přesně do horního rohu soupeře. O přestávce se nám to zdálo skoro neskutečné. Snaha kluky uklidnit a namotivovat nevyšla. Druhá půle začala a my jsme se nechali ukolíbat přestávkou a prvních 10 minut jsme spali. Straky toho využili a vyrovnali na 3:3. Asi v polovině druhé půle jsme zase začali tahat za otěže my. Střelba a boj o každý metr. Bohužel nic. Remíza je zasloužená. Byl to výtečný zápas, který se musel opravdu divákům líbit. Děkuji klůkům za předvedený výkon. Neskutečně bojovali a jen díky tomu jsme pořád ve vedení okresního přeboru mladších žáků. Musím v tomto zápase vydveznout výkon všech. Super a jedeme dál.