OSMÝ MISTRÁK MLP (SKK - BRANDÝS/BOLESLAV A)

04.06.2012 12:28

Před tím to zápasem byla tabulková matematika jasná. Pokud uhrajeme bod s Brandýsem A, tak máme jistotu konečného třetího místa v kategorii MLP. Zápas jsem úmyslně zařadili na termín dětského dne, aby si klucí zahráli před zraky vesnice a předvedli, že v takhle mladém věku se dá hrát pěkný a kombinační fotbal. Jelikož soupeř je na druhém místě a my na třetím, dal se čekat nelítostný souboj do posledního hvizdu. Naši mladí se vrhli do zápasu na výbornou. Prakticky první půli si soupeř nevystřelil na naší bránu. Kluci kombinovali, nahrávali dozadu a útok střídal útok. Pokud se Brandýs vydal na naší polovinu, pak vše skončilo na záloze a nebo na perfektně pracující obraně. Opravdu výtečná hra. Do druhé půli jsme nastupovali s náskokem gólu a čekali jsme, že soupeř to rozhodně nevzdá. A taky se stalo. Brandýs nás žavřel na naší polovině a začalo odtřelování naší brány. Nevím jestli se u nás projevila únava a nebo strach o výhru, ale po přestávce už jsme tolik nekombinovali a prakticky útoky jsme zakládali nákopem na útočníka nebo uličkou dopředu. Obrana nezklamala a záloha se výborně vracela obraně pomáhat. Nakonec byla hra kluků odměněna a vyhráli jsme 4:3. Infarktový zápas plný obratů a gólů. Soupeř byl skvělý a naši kluci hráli také skvěle.

Tři věci si z tohoto zápasu budu pamatoval ještě dlouho. Špiškově rozehraný rohový kop mezi Pepanem a Kašákem, který pak Kaše nacentroval na Froďáka a ten se hlavou k tyči nemýlil a trestný kop Pepana, který poslal podél zdi nechytatelnou ránu k tyči. Ta třetí věc je konečná radost kluků po vyhraném zápase a konečného třetího místa tabulce MLP 2011/2012. Pánové díky, byl to opravdový fotbalový zážitek. V posledních 4 zápasech podáváte velmi vyrovnané výkony a  v zápasech je to vidět. Porazili jste Odolku a teď Brandýs A. To je velmi dobrá trofej.