ŠESTÝ MISTRÁK MLP (Odolena Voda - SKK)

14.05.2012 14:59

K šestému mistráku jsme jeli za soupeřem, který nás na podzim porazil o jeden gól. I když si o zápase odehraném u nás myslím své. Kluci nažhaveni odplatou a bojem o třetí místo v tabulce. Tým, který vyhraje tento zápas má velmi dobře nakročeno na konečné 3.místo v letošní soutěži. Celý páteční trénink se věnoval přípravě na tento zápas a děkuji tatínkům, kteří mi v pátek pomohli. Jen mimochodem bylo nás 6 dospělých. Je vidět, že to svoje ovoce přineslo.

Zápas jsme začali úžasně. Nahrávky, kombinace, ulice. Prakticky jsme soupeři nedali prvních 8 minut balón. Střelba těsně vedle brány, tyč a břevno. To byl výsledek tlaku, kteří kluci vytvořili ihned po rozehrání. Odolka hrála systémem dlouhých balónů na holčinu v útoku (mimochodem, byla velmi rychlá a velmi fotbalově zdatná. Bohužel někdy kolem 10 minuty utekla maší obraně a prohrávali jsme 1:0. Jelikož kluci i dále hráli svojí nádhernou hru, dalo se tušit, ze nám to vyjde a, že se nemusíme bát. Zanedlouho se dostavil výsledek a srovnali jsme a pak znovu a vedli jsme. První polovina zápasu se odehrávala vnaší režii a soupeři jsme půjčovali balón jen sporadicky. Druhou polovinu udělala Odolka změnu a jejich nejlepší hráč přešel z obrany na útok. Celkem pěkně nám zatápěl. Naštěstí buď se s ním popasovala naše obrana nebo střílel vedle. Posledních 5 minut zápasu bylo už jen před naší bránou. Kuba několikrát zachránil tým před remízou skokem pod nohy jejich střelce. Obrana skákala do střel. Našim klukům docházeli síly. Vůbec jsme nestřídali a Odolka měla 5 hráčů na vystřídání. Nakonec jsme ještě zvládli pár útoků a zápas o třetí místo jsme zaslouženě vyhráli 3:4. Blahopřeji všem klukům včetně Pavlíka a Šímíka, kteří i když nehráli, tak podpořili tým a na zápas přijeli. Pánové předvedli jste neuvěřitelný výkon. To jste hráli byl opravdu fotbal.