STP Druhý mistrák SKK - Mukařov (13:0)

22.09.2013 19:47

Druhý mistrák jsme hráli na "našem" půjčeném hřišti v Mratíme a vůbec poprvé jsme mohli ukázat místním, jak ten fotbal hrajeme. Tým Mukařova jsme neznali, nikdy jsme neměli tu možnost poměřit síly. Ani v přáteláku, ani na turnaji. Prostě premiéra. Od začátku byl úkol jasný, hrát svojjí hru, kombinovat a být u balónu první, bojovat a být na hřišti pánem. Kombinace byla parádní, tah na bránu a osobní souboje taky. Od první minuty jsme soupeře zavřeli na jeho půlce, ale obrana 6ti hráčů nám dělala problémy. Snaha o kombinaci končila vždy 4 metry před bránou. Nakonec jsme skórovali a podařiílo se prolomit začáteční střeleckou mizérii. V polovině zápasu 7:0 pro nás a hra v naší plné režii. V druhé půlce byl obraz hry stejný. Tentokrát jsme soupeři balón nepůjčovali. Občas Mukařov zahrozil a vypadalo to, že půjde do brejku, ale to vše skončilo na naší obraně. Brankáři byli bez práce a sáhli si na balón jen když jim nahrál náš obránce. Sestava v druhé půli byla přeházená. Obránci šli útočit a záložníci do obrany. Byla šance si posty přeházet a vyzkoušet. Dneska nám vycházelo vše. Pánové poučeni ze Zelenče, byli u balónu první, odebírali soupeři jejich míče a hlavně byla kombinace a přenesení hry do volného prostoru. Dnes všichni dodrželi, co jsme si řekli před zápasem a o přestávce. Hned byla vidět pohoda v zápase a mnoho gólů.

Díky divákům, kteří nám udělali moc hezkou atmosféru, to se hned jinak hraje. Chválím celý tým (opravdu včechny). Jestli jsme udělali za celý zápas 3 chybičky, tak je to hodně. Tohle byl fotbal jaký kluci umějí, tohle byl "JEDEN BALÓN, JEDEN TÝM".

Na další zápas jedeme do Úval za jejich áčkem. Tak uvidíme, když budeme hrát to co umíme, bude to dobré.