STP: První jarní mistrák SKK - Zeleneč (3:5)

17.04.2014 17:34

Po zimní přípravě nás čekal ostrý start sezóny. Nic ostřejšího nemohlo příjít než zápas druhého s prvním ve skupině. Start zápasu byl dobrý. Po několika minutách Kaše vystřelit a rána šla do tyče. Po chvíli následovaly ještě slušné útočné akce, ale vše končilo na brankáři Zelenče. Zápas se začal pomalu otáčet a soupeř získával území. Sice jsme se snažili narošovat akce Zelenče bojovností a vytrvalostí, ale kombinačně jsme zaostávali a Zeleneč to potrestala vedením 2:0. V druhé polovině jsme zahráli naprosto vyrovnaně a šance byly na obou stranách. Útoky střídal útok a brankáři mohli ukázat svoje umění. Druhá půle skončila 3:3 a celkově Zeleneč zápas vyhrála 5:3. Body nás samožřejmě můžou mrzet, v případě vítězství by jsme si slušně pojistili druhou příčku v tabulce, ale soupeř byl nad naše síly. Neudělali jsme v zápase ostudu, nebyl to žádný klepec. Byl to fotbal, který se dal předvídat ještě před začátkem. Zeleneč Byla lepší a vyhrála. My se teď musíme soutředit na další utkání, protože přijdou ještě další silní soupeři a prověří naší připravenost.

Góly: Adam 2, Buli 1