STP První mistrák Zeleneč - SKK (7:3)

17.09.2013 10:03

Na první mistrák jsme jeli k obávanému soupeři do Zelenče. Zeleneč už po několik let patří ke špičce v naší soutěži. V prvních 10ti minutách to vypadalo, že to bude celkem vyrovnaný boj. Ale po chybách naší obrany se Zeleneč dostala do vedení 2:0 a my už jsme jen mohli dohánět nepříznivý výsledek. V první půli hrála Zeleneč velmi dobře kombinačně. Jejich fotbal byl pěkný na pohled. Dostali jsme se ke třem šamcím, ale nedokázali jsme je proměnit, což u takového soupeře je neakceptovatelné. V prvním poločase nám chyběla narážečka, nahrávka, u balónu jsme byli druzí a to samozřejmě stojí sílu.

V druhé půli jsme přeskupili tým a bylo to znát, klucí začali držet balón na noze a hned se hra vyrovnávala. Bohužel zase jedna chyba a jeden vlastní gól po rohu a rozdíl branek už byl nedohnatelný. I tak se bojovalo a v závěru zápasu jsme dokázali potrápit soupeře. Ale stav z první půli už jsme nedokázali zkorigovat. Ono to ale půjde, pokud se budeme držet naší kombinační hry, bojovnosti, která nechybí a nebueme dělat zbytečné chyby, tak to bude slušnej fotbal. Velkou pochavlu si zaslouží Kuba, který odchytal skvěle. Jen je potřeba aby mu obrana pomohla a nechybovala v těsné blízkosti před bránou. Hlavu vzhůru a jedeme dál. Jěště je před náma hodně mistráků.

V druhém zápase přivítáme doma (v Mratíně) tým Mukařova. Ten vůbec neznáme a je jen na nás jak se s tím vyrovnáme.