STP: Sedmý mistrák Ondřejov - SKK (0:4)

04.11.2013 21:51

V dalším mistráku nás čekal soupeř, kterého jsme herně neznali. Znali jsme jejich výsledky, ale ne jejich hru. Byli jsme připraveni na kvalitního soupeře, věděli jsme, že porazili Čelákovice. Kluci už se naučili nepodcenit žádného soupeře. Vždy do zápasu jdeme s nejsilnější sestavou. V Ondřejově nád nadchlo jejich hřiště. Tribuny a občerstvení na kopci, kde u pivka a párku krásně vidíte na hřiště.

Do zápasu jsme naběhli a po pár minutách jsme měli aktivitu na našich nohách. Kluci se snažili zakončovat, byl to střelecký koncert. Buhužel spousty sřel šlo tšsně vedle brány a zbytek jejich brankář pochytal. O výsledek jsem se nebál, protože pokud se soupeř dostal na naší polovinu, tak to vyřešila naše obrana. V tomto zápase byla obrana 100%. Myslím, že ani naši brankáři (Kuba a Karlos) moc práce neměli. V polovině zápasu jsme vedli 3:0 a věděli jsme, že body budou naše. V druhé půli se kluci přeskládali, aby měl každý možnost trefit zařízení soupeře. Dle mého jsme měli zápas ve svých rukou (kopačkách). Kluky chválím, kombinace, uličky a hlavně zakončení. Zjišťuji, že naší silnou stránkou jsme rohové kopy. To nám moc pěkně funguje.

Góly: Frodo, Tomáš, Simon a Buli.

Jdeme dál, ještě dva mistráky a máme polovinu sezóny.